© RemoCloud 2021.
SERVER DETAYLAR

Neler Sağlarız?

1)Çözüm ve Destek;

Profesyonel bir Silkroad server sunmanızda gereken destegi 7/24 saglar , kişisel müşteri hizmeti saglayarak sorunlarınıza normalinden çok daha hızlı çözeriz destek konusunda RemoCloud olarak %100 garanti veriyoruz.

2)Benzersizlik ekibimizle çok kolay!

Oyununuzu diğer serverlardan ayrı tutmak için yenilikler düşünün biz yapalım!

3)OYUNUNUZUN TEST SÜRESİ BİZDEN!

Oyununuz test aşamasındayken sunucu süreniz işlemez ne zaman oyununuz beta olarak veya resmi olarak açtıgınızda işler.

4)Anti-DDoS koruması!

Fransa lokasyonlu sunucularımızda OVH veri merkezi güvencesiyle ücretsiz sağlanır.TR lokasyonlu sunucularımızda ise Anti-DDoS koruması istek ve ek ücretle uygulanır.

5)Sunucularımız tamamen size özel!

Sağladımız sunuclar VDS; RAM, CPU ve disk alanı gibi kaynaklar paylaşımsızdır ve her bir kullanıcıya özel olarak atanır. Kullanıcılar diğer sunucuların kaynaklarını kullanamazlar. Bu nedenle de birbirlerinin performanslarını etkilemezler.

6)Ücretsiz FTP Sunucusu!

Ana sunucunuzdan ayrı bi FTP sunucusu saglıyarak güvenliginizi yükseltiyoruz FTP sunucusu oyun içi Guild Amblemleri(Mark) vede oyununuzu direkt indirme linki verebilmeniz için gereklidir.

7)Ücretsiz Web Hosting!

Ücretsiz Web Hosting saglıyarak mevcut sitenizi ana sunucunuzdan ayrı tutuyoruz sitenize gelebilecek saldırılardan oyununuz etkilenmemesi için gereklidir.

8)Ücretsiz Multi Modül Kurulum Hizmeti;

Dilerseniz çoklu modüllerinizin (2. 3. Gameserver/Agentserver) kurulumu farklı VM'ler kullanılmadan tek bir makine üzerine yapılabilir. Bu sistemin artısı tüm modüller tek bir makinede olduğu için daha stabil çalışmaktadır. Ek olarak yönetimi daha kolaydır, farklı VMlerden işlem yapmanızı gerektirmez. Tek bir files klasörü ile tüm modüller çalışır.

9)Files ve Database

Filesımız ve veritabanlarımız binlerce oyuncu görmüş files,veritabanı ile istediginiz oyunu hazırlayarak problemsiz bi oyun yönetimi yapacagınızdan şüpheniz olmasın!